Köy Okullarındaki Başarı Hikayeleri
  • By admin
  • 25 Ocak 2022
  • No Comments

Köy Okullarındaki Başarı Hikayeleri

Köy Okullarındaki Başarı Hikayeleri duyuyoruz. Tüm imkansızlıklara rağmen eğitim ve öğretim hayatına atılan çocuklarımızın arasından çıkan başarı hikayelerindeki başlıca etmenlerin ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Yetersiz kaynaklar içerisinde sahip oldukları zenginliklerin neler olduğunu biliyor musunuz? Ya da imkanları zenginleşirse kim bilir daha hangi başarı hikayelerine şahit olacağız?

Hediye Kitap

Çocuk Eğitim Akademisi ve Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu paydaşları olarak “Okumak Zamanı Kontrol Edebilmektir.” anlayışından yola çıktık. Sizleri de bu çabanın bir parçası olmaya davet ediyoruz. Bu yolculukta, köy okulları, kitap ve yazar buluşması projesine “Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti hikaye kitabı 10 TL”, “Küçük Mikrop Zuzu masal kitabı 15 TL” bağışınızla sizde katkı sağlayabilirsiniz.

Köy Okullarındaki Başarı Hikayeleri

Bağışlanan her kitap yazarımız tarafından imzalanacak ve düzenleyeceğimiz yazar söyleşisinde yazarımız tarafından çocuklarımıza sizin adınıza hediye edilecektir.

Her çocuğun hakkı olan kitapların dünyasında bir kapıda siz aralamak istemez misiniz? 10 TL kitap bağışınız ile bir çocuğun yüzündeki gülümseme olabilirsiniz.

Köy Okullarındaki Başarı Hikayeleri
Köy Okullarındaki Başarı Hikayeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Ulaşın