Çocuk eğitiminde ve çocuk gelişiminde mahremiyet eğitimini ve sosyalleşmeyi desteklemek için hazırlanmış tiyatro projemiz.

Asya ve Sakarcan’ın komik ve bir o kadar eğlenceli dünyasının ilk tiyatro oyunu Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti 2019 yılından itibaren çocuklar ile buluşuyor. Çocuklarda mahremiyet eğitimini destekleyen tiyatro oyunumuz bu güne kadar 23 etkinlik ile anne ve babaların beğenisini, çocukların ilgisini topladı.

Geçmiş Etkinliklerimizi İncelemek İçin TIKLAYINIZ!

İstanbul Üniversitesi Çocuk Koruma, Uygulama ve Araştırma Merkezi, Bilinçli Aile Mutlu Çocuk Derneği, Boğaziçi Psikodrama ve Pisikoterapi Eğitim Derneği uzmanlarımızın ve kıymetli hocalarımızın olumlu referanslarını aldık. Etkinliklerimizde yerel belediyelerimiz, milli eğitim müdürlüklerimiz, Aile, çalışma ve sosyal hizmetler il müdürlüklerimiz ve çeşitli STK’larımız ile işbirliği yapılmıştır.

İş Birliği Yaptığımız Kurumları İncelemek İçin TIKLAYINIZ!

Düzenleyeceğimiz Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti tiyatro etkinliklerimizi web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Gelecek dönem etkinliklerimiz için TIKLAYINIZ!

Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti tiyatro oyunumuzun aldığı geri bildirimle ile her çocuğa ulaşmak amacıyla hikâye kitabımızı hazırladık. Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti hikâye kitabına kütüphanemizden ulaşabilirsiniz. Askıya kitap bırakabilir ve kitap bağışlarımızı destekleyebilirsiniz.

Kitap almak için TIKLAYINIZ!

Askıya Kitap Bırakmak İçin TIKLAYINIZ!

Kitap Bağışı Yapmak İçin TIKLAYINIZ!