• By admin
  • 6 Kasım 2021
  • No Comments

Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti Kartal ETKİNLİĞİ (ücretsiz)

Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti Kartal ETKİNLİĞİ (ücretsiz)

Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti Kartal Etkinliği ile (ücretsiz) Çocukların bedensel söz hakkı ve mahremiyet eğitimi konusunda farkındalıklarını arttıran ve kendini koruma bilinci oluşturan Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti tiyatro oyunu “Kartal Etkinliği” ile sahneleniyor. Bugüne kadar toplamda yirmi beş etkinlik ile çocuklara kendini korumayı öğreten, ihmal ve istismar ile mücadelede önleyici bir proje çalışması olarak çocuklar ve ebeveynleri ile buluşan tiyatro projemiz pandemi nedeniyle geçici olarak etkinlik faaliyetlerine ara vermişti.

“20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü” münasebetiyle çocuklar ile buluşmaya hazırlanan Asya ve Sakarcan 21 Kasım Pazar günü Kartal Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde anne-babalar ve çocuklar ile buluşuyor. Saat 15:00’te gerçekleşecek etkinliğe katılmak için aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz E-Bilet alabilirsiniz. Etkinliklerimizi takip etmek için Kayıt ol sekmesinden kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik 5-11 yaş çocuklar ile birlikte ebeveyn katılımına açıktır. Tiyatro oyunu ile çocuklara mahremiyet eğitimi kavramları (bedensel söz hakkı) bir oyun içerisinde pedagojik algılarına uygun bir dil ile öğretilmekte, ebeveyn ve çocuk iletişiminde önemli bir farkındalık sağlamaktadır.

Not: Pandemi koşulları ve açıklanan genelge nedeniyle katılımcılarda aşı ve son 48 saat içinde PCR şartı aranmaktadir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Ulaşın