Tiyatro ile mahremiyet eğitimi gala etkinliği

10/02/2020 Gala Etkinliği

Çocuklarda mahremiyet eğitimi gelişimini destekleyen “Çocuk Tiyatrosu” Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti oyunu 10 Şubat 2019 tarihinde Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezinde çocuklar ile buluştu. Anadolu Çocuk Eğitim Platformu ve İstanbul Üniversitesi Çocuk Koruma ve Uygulama Merkezi işbirliği ile düzenlenen etkinlikte oyunumuz çocukların yanı sıra anne ve babaların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Anadolu Çocuk Eğitim Platformu Tiyatro İle Mahremiyet Eğitimi

Tiyatro Oyunumuzu İncelemek İçin TIKLAYINIZ!

Gala Tiyatro Etkinliğimizden Röportajlar…

Etkinliğimizin düzenlenmesine destek veren,

Maltepe Belediyesi Başkanı Sayın Ali KILIÇ’a, Tuzla Belediyesi Başkanı Sayın Dr. Şadi YAZICIYA, ADD Tuzla İlçe Başkanı Sayın Şengül ÖZPAGADA’ya, İstanbul Üniversitesi Çocuk Koruma ve Uygulama Merkezi müdürü Sayın Prof. Dr. Ayşe Kılıç’a, Sayın Doç. Dr. Hüsnü Süslü’ye, Cansu TV temsilcisi Sayın Cansu GÜNEY’e, Valfsan Vana Sanayi Sayın Orhan YELOĞLU’na, Kampanya Mobi Sayın Vedat ALLEF ve Elif Aslıhan BİLGİN’e, Komisyon Başkanlarımız Sayın Adli Psikolog Betül Kılınç’a, Avukat Buğra Kaan OĞUZ’a ve Tiyatro Oyuncusu Volkan GÜRKOYUN’a plaketleri takdim edildi.

İlk gösterimde uzmanlardan geçer not alan “Tiyatro ile Mahremiyet Eğitimi” projemiz gönüllülerimizin desteği ile daha fazla çocuğa ulaşmaya devam edecektir.

Gala etkinliğimize ait haber.

Etkinliğimize gelen yorumlar.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.