Askıda Kitap Projesi

Askıda Kitap ile Köy Okullarımız Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti Hikaye Kitabı ile Buluşuyor

Çocuk İhmal ve istismarı ile mücadele etmek üzere hazırladığımız Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti hikaye kitabımızı köy okullarına gönderiyoruz. Alacağınız her askıda kitap çocuklarımıza ulaşıyor. 

Çocuklarda Mahremiyet Eğitimi

Köy okullarına kitap yardım projemiz ile “Çocuklarda Mahremiyet Eğitimi” konusunu içeren hikaye kitabımızı köy çocuklarına gönderiyoruz. Paylaşım üzerine kurulan Askıda Kitap projemizin amacı köy okullarımıza kitabımızı ulaştırmak ve çocukların gelişiminde ihmal ve istismara karşı bilinç ve farkındalık oluşturmaktır.

İstanbul Üniversitesi Çocuk Koruma, Uygulama ve Araştırma Merkezi, Bilinçli Aile Mutlu Çocuk Derneği ve Boğaziçi Psikodrama ve Psikoterapi Eğitim Derneği ile işbirliği yaptığımız “Çocuklarda Mahremiyet Eğitimi” projemiz çocuklar için güvenli bir gelecek inşa etmek amacı ile yürütülmektedir.

Askıda kitap projemizde önceliğimiz toplumsal bir birliktelik oluşturmaktır. Her kitap bağışınızda 20 TL yerine 10 TL ödeyerek köy okullarındaki çocuklarımıza kitap hediye edebilirsiniz. Askıya astığınız kitap üzerine hediyeniz olduğu belirtilerek çocuklara gönderilmekte ve teslim edilen köy okulumuz ve çocuklarımız ile ilgili  bilgi verilmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak mağazamızdan kitap bağışlayabilirsiniz.

Askıda Kitap Bağışı İçin TIKLAYINIZ!

Çocuk Tiyatroları

Askıda Kitap Projesi Esasları,

– Askıda kitap işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz,

– Askıya asacağınız kitabı online olarak tablomuzdan takip edebilirsiniz,

– Askıya asılan kitaplar askıya asan kişinin adı bilgisi ile hediye edilmektedir.

– Askıda kitaplar Bilinçli Aile Mutlu Çocuk Derneği’ne bağışlanmakta ve dernek tarafından köy çocuklarına ulaştırılmaktadır.

Köy Okuları Kitap Yardım Projesi
Askıda Kitap Projesi

TOPLAM ASKIDA KİTAP

  • 285

DAĞITILAN
ASKIDA KİTAP

  • 285

KALAN ASKIDA KİTAP

  • 0

ASKIDA KİTAP TALEP FORMU

Çocuk Atölyeleri
Çocuk Tiyatroları